Programcılar

PLÜTON’DA UYANDIM – SELİN ÇATAL
Haftaiçi her sabah 07.00 – 09.00 saatleri arasında yerçekimsiz şarkıların yer aldığı, Selin Çatal’ın eğlenceli ve esprili sunumuyla Plüton’da Uyandım 100.8 Radyo Ege Kampüs’te.

3 DAKİKADA BİLİM – ALP ÖZKAN
3 Dakikada Bilim yeni yayın döneminde Ege Üniversitesi ve Radyo Ege Kampüs adı altında önemli bilim insanlarının hayatları Fizik, Kimya, Biyoloji, Astronomi, Psikoloji, Sosyoloji, Tıp Bilim tarihi ve felsefesi alanlarında genel kültür düzeyinde dinleyicileri bilgilendirmeyi amaçlıyor. Program her sabah 09.00 – 11.00 de 100.8 Radyo Ege Kampüs’te.

EGE’DEN SAĞLIK – DUYGU GÜMÜRDÜ ŞENÇAMLAR – RANA ANTEPLİ
Sağlıkla ilgili güncel konulara ve sorunlara ışık tutan Ege’den Sağlık programı; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin alanında uzman, donanımlı ve araştırmacı öğretim üyeleri başta olmak üzere, sağlık alanında görev yapan öğretim üyelerini, Pazartesi ve Cuma günü saat 10.30 – 11.00 arasında Duygu Gümürdü Şençamlar ve Rana Antepli sunumuyla Radyo Ege Kampüs‘te dinleyicisiyle buluşturuyor.

GEZMİŞ KADAR OLDUK – ELİF BOZBAŞ
Yormadan gezdiren bir program düşünün. Biz düşündük. Gezmiş kadar olduk her Salı ve Pazar 11.00’de Radyo Ege Kampüs’te. Her hafta en küçüğünden en büyüğüne köyleri, kasabaları, şehirleri, ülkeleri gezeceğiniz, ilginç tarih ve kültüre sahip yerlere seyahat edeceğiniz program.

KAMPÜS TOP 20 – KADİR ISLAH
Kampüs’te en çok dinlenen ve haftanın en iyi 20 şarkısını oluşturan program her Cumartesi ve Pazar 12.00 – 18.00’de Radyo Ege Kampüs frekansında.